PUBLIC RELATIONS

to relacje.

RELACJE

Mamy już 17 lat i wiemy, że to co w biznesie jest niezmienne, to budowanie relacji firmy z jej strategicznym otoczeniem. Przynosiło to korzyści kiedyś i przynosi je dzisiaj. Wiedzą też o tym nasi Klienci.

Poznaj 3 obszary naszych usług, o które najczęsciej pytają nasi przyszli Klienci. 

Preludium, czyli kto?

Nasza Agencja ma już 17 lat! To dobry wiek do tego, by w tym czasie zdobyć potrzebne doświadczenie oraz zbudować zespół specjalistów, którzy z pasją pracują na rzecz naszych Klientów.

Projekty specjalne

W toku naszych prac, niektóre projekty wychodziły poza szablonowe działania agencji PR. Tak zaczeła rodzić się Akademia Preludium i nasze projekty specjalne dedykowane biznesowi, samorządom, organizacjom pożytku publicznego i nie tylko. Sprawdź, czy któryś z nich nie odpowiada również Twoim potrzebom.

Dla nas, najważniejsze są relacje – zwłaszcza te, które na przestrzeni lat wypracowaliśmy z naszymi Klientami. Oto niektóre przykłady naszych referencji.

NASZE REFERENCJE

I care not to perform this part of my task methodically. But shall be content to produce the desired impression by separate citations of items, practically or reliably known to me as a whaleman. From these citations, I take it and dash the conclusion.

Relation | Kolejna witryna oparta na WordPressie