Biznes to ludzie

Współczesny pracownik uważa, iż łatwiej i prościej jest napisać maila, wysłać SMS-a, lub prowadzić rozmowę handlową przez telefon, bez patrzenia rozmówcy w oczy – tak wynika z badań. Są przekonani, że jest to dla nich mniej stresujące. Dodatkowo, nie wymaga odpowiedniego stroju ani nastroju. Nie rodzi niepokoju, co do odpowiedniej reakcji, nie wprowadza niepewności, co do oceny własnej osoby czy braku profesjonalizmu. No i ponad wszelką wątpliwość rodzi przekonanie, że nad wszystkimi współczesnymi „maszynami”, smartfonami, iPodami, laptopami, człowiek XXI wieku ma pełną kontrolę. Zdarzają się również sytuacje, kiedy pracownicy służb sprzedażowych, po prostu nie wiedzą jak poprawnie budować relacje międzyludzkie, aby przynosiły firmie zyski. Nasza Akademia wspomaga kształtowanie i zarządzanie wizerunkiem przedsiębiorcy, biznesmena, menadżera, przedstawiciela i pełnomocnika firmy, właściciela small biznesu. Jest dla Kobiet i Mężczyzn. To potrzebna, ale również sprawdzona wiedza oraz metody wspomagające każdy proces rozmowy biznesowej.

Nasze szkolenia i warsztaty

Etykieta i wizerunek w biznesie czyli biznesowy savoir vivre.

Uczymy jak bezstresowo komunikować się, budować relacje oraz uczestniczyć w spotkaniach służbowych. Współczesność stała się wiekiem wizerunku. Prowadzenie działań biznesowych, to w głównej mierze zagadnienia handlu, produkcji czy usług, ale skuteczność w tych dziedzinach i osiąganie efektów lepszych niż konkurenci, wymaga już dzisiaj czegoś więcej niż tylko dobrego produktu w ofercie.

Sztuka spotykania się, czyli biznesowe kawy, śniadania, lunche i kolacje.

Dowiedz się, co to jest etykieta i do czego we współczesnym świecie jest potrzebna wiedza na temat poprawnego zachowania się przy stole. Zasiądź do symulacji kolacji w formule dyplomatycznej, by kiedy przyjdzie czas na sprawdzian w życiu, swobodnie i bez stresu zająć się biznesem.

Autoprezentacja, czyli jak zarządzać wizerunkiem osobistym.

Tylko nieliczni zdają sobie sprawę, że można zbudować swój osobisty wizerunek i świadomie nim zarządzać.Rozumieją, jak istotna jest znajomość zasad rządzących sztuką kształtowania wizerunku, by można je umiejętnie wykorzystywać. Bądź jednym z nich.

Stylizacja i wizaż, czyli nie tylko sztuka ubierania się.

Dzięki konsultacjom ze stylistką i projektantką mody Martą Mizerą zdobędziesz receptę na swoją indywidualną stylizację. Wyróżnisz się pozytywnie korzystając z pakietu porad przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Możesz skorzystać z konsultacji indywidualnej lub w ramach warsztatu grupowego.

Umiejętność publicznego mówienia.

Pokazujemy jak podnieść swoją atrakcyjność jako mówcy. Podpowiadamy, nie tylko co powiedzieć, ale jakich słów używać.  Doradzamy jak sprawić, aby niewerbalne atrybuty procesu komunikowania pracowały na to co chcesz przekazać.

Small talk, czyli mała rozmowa w dużej sprawie.

Podpowiadamy jak doskonalić etykietę językowa, która jest  podstawą komunikacji międzyludzkiej. Chcemy abyś wiedział  nie tylko jak to robić, ale i  o czym rozmawiać.

Umiejętność poprawnego konstruowania treści i sztuka ich prezentowania.

Ćwiczymy  razem z Tobą abyś wiedział w  jaki sposób konstruować skuteczny przekaz, przykuć uwagę odbiorcy, wykorzystywać obrazy, schematy, infografiki, zdjęcia. Abyś dobierał odpowiednie słowa by to, co chcesz przekazać, zostało zapamiętane lub skutkowało odpowiednim działaniem.

Umiejętność budowania relacji biznesowych w Kraju i Zagranicą.

Krajowe i międzynarodowe aspekty budowania relacji służbowych, dotyczą czasem oczywistych spraw takich jak komplementy, pochwały, przechodzenie na „ty”. Dotykają powszechnie używanych narzędzi komunikacji takich jak telefony czy  laptopy. Zajmują się sztuką wręczania wizytówek, upominków lub gadżetów firmowych. Warto wiedzieć jak najwięcej, bowiem  od niepamiętnych czasów interesy ze sobą robili ludzie,  a co kraj, to obyczaj.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami dla swojej firmy, napisz do  nas.

Podaj interesujące Cię zagadnienia i termin a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wybierz z poniższej listy szkolenie, które Cię interesuje

Blog naszej akademii

Mowa jest srebrem…

27 czerwca 2016
-

… a milczenie złotem. To stare przysłowie niesie w sobie wiele mądrości. Dotyczy wyjątkowych sytuacji, kiedy to zdecydowanie lepiej dla nas oraz …

Indywidualna konsultacja ze stylistką Martą Mizerą na szkoleniu organizowanym przez Akademię Wizerunku Osobistego zaczyna się od testu, pomiaru ciała, analizy sylwetki oraz …

Marta Mizera to człowiek renesansu, kobieta o ogromnej wrażliwości na piękno i wielu talentach. W Polsce i na świecie zrealizowała wiele atrakcyjnych …

awo - Preludium Agencja PR | Usługi public relations. | Wrocław Gdańsk Łódź Poznań Katowice